עמדות טעינה לרכב חשמלי | עמדות טעינה לאוטובוסים | EV-Edge

חדש! התקנה מהירה של עמדת טעינה ביתית ע"י המתקינים המורשים באתר מדרג  לרשימת המתקינים 

 

solutions_mobile hero-image

עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית פרטי

עמדת טעינה לבית פרטי

EV-Edge מציעה לכם שני פתרונות לטעינת רכב חשמלי בבית אשר יהפכו את הטעינה למהירה ופשוטה ביותר לתפעול.

עמדת טעינה חכמה או עמדת טעינה קומפקטית:

 

alt1

עמדת טעינה חכמה– מנהלת את צריכת החשמל, יודעת להפיק דיווח עדכני למשלם ומאפשרת לנו חיבור מרחוק לתמיכה אופטימלית בכל תקלה. עמדות הטעינה החכמות שלנו מסוגלות לפעול בהתאם לזרם הזמין ובשעות שבהן החשמל מוזל. ניטור קל באמצעות אפליקציה מאפשר מעקב ודיווח של כמויות החשמל והעלויות שנצרכו.
מי שמעוניין בפתרון פשוט יותר יכול לקבל את העמדה הקומפקטית שלנו: העמדה הקלה ביותר לתפעול, עמידה בתנאי מזג אוויר שונים ומעוצבת בצורה יפה ואסתטית.

 

כל עמדות הטעינה שלנו יכולות לספק עד 22 ק"ו (בהתאם לתשתית הביתית). אנו דואגים לספק עבורכם את הפתרונות אשר ישמשו אתכם גם ברכבים החשמליים הבאים שלכם, אשר יצרכו הספק גבוה יותר.
אנו דואגים להתקנה עם צוות מיומן, מקצועי ואדיב שיגיע עד לפתח ביתכם. טרם ההתקנה נבצע בביתכם בדיקה מקדימה (סקר טכני) על ידי חשמלאי מוסמך , אשר יבחן את התשתית ויתן לכם הצעת מחיר מדויקת ובשקיפות מלאה.
לתאום סקר טרום התקנה וקבלת מידע נוסף, השאר לנו פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם או התקשר אלינו!

עמדת טעינה בבניין

עמדת טעינה לבית משותף

התקנת עמדת טעינה בבית משותף עלולה להיות מאתגרת, אך השאירו את זה לנו- אנו אוהבים אתגרים ומומחים בפתרונות! כמי שמגובים על ידי אחת מקבוצות הרכב הגדולות בישראל, אנו בעלי הניסיון הרב ביותר בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי. במהלך עבודתינו התמודדנו עם הקשיים הגדולים ביותר בהצלחה מלאה. כך שאם אתם עדיין מתלבטים במי לבחור -דעו שהגעתם למקום הנכון!
השאירו למומחים מ- EV-Edge לפתור את אתגרי התשתית וחיוב החשמל על ידי שימוש בעמדות הטעינה החכמות שלנו. עמדות שהן לא רק מרשימות אלא גם מסוגלות לנטר את צריכת החשמל דרכן, לחייב מיידית את בעל הרכב הטוען ולהפיק דו"ח שקוף לוועד הבית. יש לנו עמדות המסוגלות לספק חשמל לשתי מכוניות ובכך לחסוך מקום בחניית הבניין וכן עמדות קומפקטיות, פשוטות מאוד לתפעול, בהן ניטור החשמל מתבצע על ידי מונה חיצוני.

כדי להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניית בית משותף, על החניה להיות רשומה על שמכם בטאבו. לחלופין, במידה והחניה הינה חלק מהרכוש המשותף של הבניין, יש צורך לקבל את הסכמת הדיירים. זה לא יהיה קשה במיוחד שכן העמדות שלנו הן לא רק קטנות מאוד אלא גם מעוצבות ויפות למראה – בפועל העמדות ישמשו גם דיירים אחרים כאשר הם יתקדמו למכונית החשמלית הראשונה שלהם.

במידה וחברת ניהול מטפלת בבניין, עמדות הטעינה המנוטרות שלנו יקלו מאד על העבודה שלה, זאת על ידי היכולת להפיק דו"ח דיגיטלי עבור כל עמדה ועמדה ועל ידי כך לחסוך בשעות ובכח אדם הנדרש למעבר בין כלל המונים של עמדות הטעינה בחניון.

קיזוז חשבון החשמל מול ועד הבית יכול להתבצע בשלוש דרכים: מונה חשמל לכל עמדת טעינה עם קריאה ידנית של הועד או חברת הניהול, מונה חכם לעמדות חכמות עם תשלום אוטומטי של דמי מנוי או חיבור למערכת ניהול מתקדמת אשר מחייבת את בעל עמדת הטעינה והדו"ח מועבר ישירות לוועד הבית.
כדי להבין עד כמה התהליך הזה פשוט – צרו קשר עוד היום.

עמדת טעינה בעסקים מסחריים

עמדות טעינה למרכזים מסחריים

יש לכם עסק מסחרי? התקינו עמדת טעינה ללקוחותיכם.
עמדת טעינה היא לא רק יתרון לבעלי רכב חשמלי, אלא גם הזדמנות לבעל העסק ליצור מוקד רווח חדש!

 

בוודאי שכאשר בעתיד יוטלו מגבלות על כניסת כלי רכב מזהמים למרכזי הערים – אז רק מכוניות חשמליות יוכלו להגיע למוקדי הקניות.
כבעל עסק תוכל להגדיל את המחזור על ידי מכירת החשמל עצמו או הצעתו כהטבה ייחודית ללקוחותיך.

תהליך ההתקנה הפשוט אשר מתבצע על ידי צוות EV-Edge אינו מחייב עבודות תשתית מעיקות בחצר העסק. מומחה מטעמנו יגיע לבחון את תשתית החשמל הקיימת ולאפיין איזו עמדת טעינה לרכב חשמלי תתאים ביותר לעסק שלך. עמדות הטעינה החכמות שלנו מספקות חשמל לשתי מכוניות כך שניתן להתקין פחות עמדות בחניון. מערכת ניהול חכמה תאפשר לך שליטה ובקרה על כל העמדות שהוצבו, כמויות החשמל שעבר בהן והחיובים דרכן. עמדות טעינה מדגם אחר שלנו, יכולות להיות מותקנות בחוץ והן עמידות בפני מזג אוויר או פגיעה מכוונת.

מערכת ניטור מתקדמת יכולה לפקח על פעילותן של עמדות טעינה רבות – גם כאלו הנמצאות בכמה מוקדים שונים וסניפים מרוחקים של העסק שלך.
לEV-Edge מגוון רחב של מודלים כלכליים אשר מותאמים לדרישות הייחודיות של כל עסק וחברה. בעידן בו חותמת סביבתית ויעילות אנרגטית הופכים לחשובים יותר ויותר – אל תתן לעסק שלך להישאר מאחור. צור קשר כדי לגלות את ההזדמנויות שיוצרת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בעסק שלך.

עמדת טעינה במקום העבודה

עמדות טעינה במקומות עבודה

החיסכון העצום שישנו במעבר לצי מכוניות חשמליות במקום רכבי בנזין או דיזל, אינו משהו שחברה יכולה להתעלם ממנו. די שנציין כי בהשוואה למכונית משפחתית רגילה, טעינה של רכב חשמלי מקביל, תחסוך מאות שקלים בכל תדלוק כבר מהקילומטר הראשון! בחישוב שנתי המספרים מדהימים ומגיעים לכמעט 20 אלף שקלים חסכון עבור כל רכב (לפי 40 אלף ק"מ בשנה ועלויות החשמל והבנזין הנוכחיות). ולא רק אתם נהנים, גם העובדים אשר שווי השימוש שלהם נחתך בכמעט חצי. אז למה לבחור ב EV-Edge?

 

ב EV-Edge כל הפתרונות נמצאים תחת קורת גג אחת. אנו נתכנן ונקים את תשתיות הטעינה בבית העסק, נתקין את עמדות הטעינה בבתי העובדים ודרך מערכת ניהול מתקדמת תקבלו מנוי עסקי לרשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל, כך שהעובדים שלכם יוכלו להגיע בקלות לכל מקום ובכל שעה!
מערכת ניהול מבוססת ענן ונגישה מכל מקום, מנטרת ומנהלת את טעינתם של כל כלי הרכב בחברה. המערכת תספק מידע גם על הרכבים עצמם, אם בחניון העסק או בעמדת טעינה מרוחקת, כך תתאפשר טעינה בשעות בהן החשמל זול יותר, פיקוח על תנועת כלי הרכב של העובדים, ניהול משימות ועוד.

אנו ממליצים להתקין עמדה אחת בעסק ואחת בבית העובד, כך שאפשר יהיה להפיק את המרב מן היתרונות הכלכליים העצומים הקיימים במעבר לצי רכב חשמלי. עמדת הטעינה בבית העובד תותאם למקום מגוריו – בית פרטי או בית משותף, כאשר עמדת הטעינה במקום העבודה תהיה לרוב מהסוג המסוגל להזין שתי מכוניות חשמליות.
מנוי עסקי לרשת EV Edge, רשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל, יאפשר לעובדים להשתמש גם בעמדות הטעינה הציבוריות – באמצעות אפליקציה, צ'יפ RFID או קוד QR – והחיוב יגיע ישירות לחשבון החברה. כך שהעובדים שלכם יוכלו להגיע בקלות לכל מקום ובכל שעה!

 

חוששים מעבודות תשתית נרחבות על מנת לחשמל את צי הרכב של החברה? אל דאגה. המומחים שלנו יגיעו למקומות התעסוקה כדי לבחון את תשתית החשמל הקיימת, למצוא פתרונות מתאימים לרשת החשמל ולהתאים את עמדות הטעינה הנכונות ביותר עבור החברה שלכם והצרכים הייחודיים שלה. נשמע מעניין? צרו קשר וקדמו את החברה לעידן החשמלי.

עמדות טעינה לאוטובוסים

עמדות טעינה לאוטובוסים

למה אוטובוסים חשמליים? אם הגעת לכאן, כנראה שהתשובה לשאלה זו כבר ברורה לך ומסיבה טובה. התחבורה הציבורית בישראל מתבססת רובה ככולה על כלי רכב מונעים בדיזל אשר מטבע פעילותם פולטים מזהמים במרכזי האוכלוסייה ופוגעים באיכות הסביבה.
ע"פ המשרד להגנת הסביבה, השימוש באוטובוס חשמלי מפחית ביותר מ 60% את שיעור פליטות גזי החממה ואת מידת ההשפעה של האקלים בהשוואה לאוטובוס המונע בדיזל. החשבון הוא פשוט: ככל שנראה יותר אוטובוסים חשמליים על הכבישים, כך נהנה מהפחתה משמעותית בזיהום האוויר, צמצום פליטת חומרים רעילים ומזיקים, הפחתת רעש, חסכון בעלויות לטווח ארוך, חוויית נסיעה טובה יותר ובקיצור- שיפור ניכר באיכות החיים והסביבה!

לכן, בימים אלו כבר לא שואלים "למה לעבור לתחבורה ציבורית ירוקה", אלא שואלים- איך?

מעבר לצי אוטובוסים חשמלי, לצד היותו בשורה של ממש,  מציב לא מעט אתגרים בצד התפעולי.
תכנית החשמול תהיה שלמה רק בשילוב פתרון הטעינה הנכון, החכם והכולל לצי התחבורה החשמלי שלך. נשמע מסובך? לא בהכרח! אנו ב EV Edge  מציעים לך מגוון פתרונות מתקדמים המותאמים במיוחד לטעינה חכמה ומהירה של אוטובוסים חשמליים מכל הסוגים!

 

פתרונות הטעינה שלנו לאוטובוסים, הם מהמתקדמים בעולם, מיוצרים באירופה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר מבחינת איכות ובטיחות, בניהן ניתן למצוא:
עמדות טעינה מהירות (DC) המסוגלות לספק עד 180 קוט"ש בטעינת אוטובוס יחיד או 90 קוט"ש בטעינת שני אוטובוסים במקביל!
עמדות טעינה אולטרה מהירות המסוגלות לספק 350 קוט"ש בטעינת אוטובוס יחיד או 175 קוט"ש בטעינת שני אוטובוסים במקביל!
עמודי טעינה מסוג "פנטוגרף" המעבירים זרם חשמלי מקווי חשמל עיליים, בעוצמה של עד 450  קוט"ש!

חיבור לתכנת הניהול שלנו יאפשר לך לתפעל את מערך הטעינה בצורה חכמה ויעילה ע"י:
ניהול העומסים בין רשת החשמל לבין עמדות הטעינה ובין העמדות עצמן.
ביצוע אופטימיזציה וניהול תכנית תורים חכמה לטעינת האוטובוסים במהלך היום/ לילה, כך שהאוטובוסים יהיו טעונים במלואם ומוכנים לצאת לדרך בזמן!
בנוסף, תוכל לבצע בקרה וניתוח של הנתונים לצורך ייעול מתמיד של פעילות הטעינה ובעת הצורך שירות הלקוחות המקצועי שלנו יהיה זמין עבורך 24/7 עם אפשרות חיבור ותמיכה מרחוק.

צור עמנו קשר לבחינת הפתרון החכם והמתקדם לאוטובוסים החשמליים שלך!

עמדת טעינה בבניה חדשה

עמדות טעינה בבניה חדשה

אם אתם לפני התחלת בניה, לא תרצו לגלות בדיעבד שהבית שבניתם אינו תואם לעידן החדש. יחד עם EV-Edge נעזור לכם לתכנן בית שיהיה "חסין עתיד" – וכבר עכשיו בעל תשתית שתהיה מוכנה לקלוט את הדורות הבאים של כלי הרכב החשמליים ואת עמדות הטעינה החזקות שהם יצטרכו.

 

 

בחירת עמדת טעינה לרכב חשמלי אינה מבוססת רק על המוניטין של מי שהתקינה אלפי עמדות כאלה. כל עמדות הטעינה שלנו עומדות בתקן האירופאי המחמיר ביותר. EV-Edge היא, בין היתר, נציגתה של חברת ABL  בישראל, חברה שעמדות הטעינה שלה נבחנו לאחרונה על ידי ADAC (איגוד בעלי הרכבים והאופנועים הגדול באירופה ומקור בלתי תלוי), אשר קבע כי עמדות הטעינה של ABL הן הבטוחות ביותר לשימוש. זוהי תכונה חשובה מאין כמוה בענף המבוסס על הולכת חשמל ונדרש לאלפי חיבורים וניתוקים של מכוניות לעמדות טעינה.

מעבר לנושא הבטיחות וההשתייכות לקבוצה גדולה ויציבה שעומדת בתקנים מחמירים, קיים עוד שיקול מכריע בבחירה של ספק עמדות טעינה קלות התפעול. לא רק המוצר שלנו באיכות הגבוה ביותר – אנו גם מקפידים על שירות איכותי וללא פשרות. המומחים של EV-Edge  זמינים לכם 24 שעות, 7 ימים בשבוע, לכל בעיה שלא תצוץ! כחברה שנולדה מתוך אחד מיבואני הרכב הגדולים בישראל, סטנדרט השירות שלנו הינו בהתאם. הפתרונות שלנו הרבה יותר פשוטים ממה שאתם חושבים. צרו עמנו קשר כדי לגלות.

עמדת טעינה במרחב הציבורי

רשויות מקומיות

EV-Edge מגיעה מבית טוב- קבוצת יוניון שהינה היבואנית של טויוטה ולקסוס. ואנו לא רק מגיעים ממשפחה טובה, יש לנו גם ניסיון רב בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי במרחב הציבורי. בשותפות עם חברת מילגם, הוקמה חברת "מילגם EVEDGE" אשר החברה המובילה כיום בישראל למתן שירותי טעינה לרכבים חשמליים במגזר המוניציפאלי. מילגם EVEDGE נותנת פתרון כולל ושלם לרשויות המקומיות להטמעה קלה של פריסת עמדות טעינה ברחבי העיריות ומועצות. החברה נותנת את הפתרון האופטימלי של תשתיות הטעינה לרכבים חשמליים עמדות רבות ברחבי הארץ, בין היתר בחניוני אחוזות חוף בתל אביב, ברחבי כפר סבא, נתניה, הרצליה, פתח תקווה, הוד השרון, בנימינה, לוד ועוד!

.

 

התקנות בקנה מידה כה נרחב מחייבות שמירה על  פרופיל נמוך. כיצד נתקין עמדות טעינה ציבוריות לרכב חשמלי מבלי לפגוע בפיתוח הנוף, להפחית משטח המדרכות או החניות? כאן הפתרונות הייחודיים של EV-Edge לעמדות טעינה ציבוריות, באים לידי ביטוי. התקנה קלה, ליווי מקצועי, אמצעי חיוב מתקדמים וכמובן שירות מהיר, אדיב ומקצועי. ל-EV Edge עמדות ייעודיות היכולות לעמוד בפני כל מזג אוויר, עמידות בפני נזקים מכוונים ומסוגלות להזין את כל סוגי המכוניות החשמליות!

אנו מציעים לכם גישה למערכת ניהול מבוססת ענן ובעלת פונקציונאליות רבה. "לוח מחוונים" (Dashboard) שנותן את כל הנתונים על כל עמדות הטעינה של EV-Edge ומאפשר לדעת מי טען בהן את המכונית, היכן, כמה טען, מה העלות ועוד. המערכת מאפשרת גם מתן הרשאות לרכבים מסוימים (למשל לתושבי עירכם, לעובדי העיריה, לקבלני ניקיון או גינון) להשתמש בעמדות הטעינה הציבוריות של EV-Edge. ממשק הטעינה ורשת העמדות מגובה על ידי מוקד סיוע הפועל 24 שעות ביממה ומוכן לתת פתרון לכל בעיה אם תתעורר. למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר או התקשרו אלינו!

עמדות טעינה בחניון רכבים

עמדות טעינה לחניונים

עמדות טעינה בחניונים מהוות הזדמנות כלכלית אך גם שירות חשוב לדור חדש של נהגים בעלי מכוניות חשמליות. רוצים למשוך בעלי מכוניות חשמליות לחנות אצלכם? צרו עמנו קשר. נשמח לשמוע כמה עמדות תרצו להתקין, האם הן מיועדות לשמש מכוניות פרטיות בלבד או אולי בעתיד גם רכבים מסחריים ומשאיות? סוקר מומחה מטעמנו יגיע לחניון כדי לבחון את תשתית החשמל הקיימת ויבנה עבורכם תכנית פריסה לעמדות המתאימות ביותר.

העמדות יכולות להיות עמדות טעינה לרכב יחיד או כאלו המסוגלות להזין שתי מכוניות חשמליות בו זמנית. באפשרותכם יהיה להוסיף עמדות לטעינה אולטרה מהירה או כאלו המיועדות לחניון חיצוני ועמידות בפני נזקי מזג האוויר. ההתקנה בחניון פשוטה מאד ואינה דורשת ביצוע עבודות תשתית נרחבות. בסוף הסקר שלנו תקבלו הצעת מחיר ברורה ושקופה כדי שלא יהיו לכם הפתעות בהמשך. נשמע מעניין? ממשיכים להתקנה!

האחראי מטעמכם או מפעיל החניון יקבל מאיתנו גישה למערכת ניהול מרכזית המאפשרת ניטור דיגיטלי מלא של פעילות כל רשת העמדות שבחניון – מעקב אחרי כל עמדה בנפרד, הפקת דו"חות מפורטים וטיוב העמדות לאורך הזמן. החונים יכולים לשלם על החשמל דרך אפליקציה, צ'יפ RFID או קוד QR הזמין על עמדת הטעינה הרלוונטית. המערך הנרחב הזה מגובה על ידי צוות שירות ומוקד טלפוני הזמינים 24 שעות,7 ימים בשבוע, כדי לתת מענה ופתרונות לכל בעיה שעלולה לצוץ.
צרו עמנו קשר כדי לשמוע עוד.

אפליקציית טעינה

אפליקציית EV-Edge

הורידו חינם את האפליקציה שלנו אשר זמינה ב אנדרואיד וב-אפל  ותוכלו לקבל גישה למפת עמדות טעינה המאפשרת איתור וניווט לכל העמדות שלנו.

דרך האפליקציה של EV-Edge תוכלו גם לקבל מידע על עוצמתן של עמדות הטעינה ותמחור החשמל בכל אחת מהן, בנוסף למידע שוטף לגבי תהליך הטעינה או סיומו, ישירות לנייד שלכם. תקבלו בדחיפה הודעות על השלמת הטעינה, שינוי תעריפי החשמל או פניה ממרכז השירות שלנו.

 

דרך האפליקציה תוכלו, לא רק לנווט לעמדת הטעינה הרצויה, אלא גם לסנן עמדות על פי תעריפי החשמל המקומיים, סוג הרכב שאתם רוצים לטעון (עם או ללא טעינה מהירה) וכן לזהות אילו עמדות תפוסות או אינן פעילות בזמן אמת. בנוסף, תוכלו לסמן עמדות טעינה מועדפות במקומות שאתם מגיעים אליהם הרבה, וכמובן ליצור קשר עם מוקד התמיכה שלנו הזמין 24/7.

לחץ על "השווה בין דגמים" במוצר הרצוי להשוואה