עמדות טעינה חשמליות לאוטובוסים משנות את כללי המשחק - EV-Edge

חדש! התקנה מהירה של עמדת טעינה ביתית ע"י המתקינים המורשים באתר מדרג  לרשימת המתקינים 

 

עמדת הטענה אוטובוס חשמלי

עמדות טעינה חשמליות לאוטובוסים משנות את כללי המשחק

מאי 2021 |

מהפכת האוטובוס החשמלי העולמית נמצאת בעיצומה. סין צועדת בראש, כאשר 98% מהאוטובוסים החשמליים שמופצים לשאר חלקי העולם מיוצרים שם, וכיום פועלים בה 421,000 אוטובוסים חשמליים. באירופה פועלים כיום 4,000 אוטובוסים חשמליים, בארה''ב 650 יחידות והיד עוד נטויה. מדינת ישראל מצטרפת למגמת השינוי אף היא. נכון לשנת 2020 פועלים בישראל 82 אוטובוסים חשמליים, מדובר בצעד קטן בכיוון הנכון אך למרות זאת פועלים בישראל 4,500 אוטובוסים סך הכל, כולם מונעים בדיזל, ופועלים ברחבי הארץ.

מרבית האוטובוסים בישראל עדיין מונעים בדיזל

התחבורה הציבורית היא חלק מהותי בנוף האורבני הישראלי אך מהווה את מקור הזיהום הגדול ביותר בערים. האוטובוסים, למרות היותם אחוז קטן מכלל הרכבים על הכביש, פולטים כמויות אדירות של גזי חממה שמעודדות את שינויי האקלים. כך שהציבור, גם אם איננו צורך את שירותי התחבורה הציבורית בהכרח באופן ישיר, נחשף לפליטות האוטובוסים ומכניס לגוף שלו המון גזים מזהמים המסכנים את בריאותו. ישראל החלה לחשוב על פתרון האוטובוסים החשמליים עוד ב-2016. ע''פ המשרד להגנת הסביבה, האוטובוס החשמלי פולט 60% פחות גזי חממה מאוטובוס המנוע בדיזל. רכישת צי אוטובוסים חשמליים בכמויות גדולות בהחלט תפחית את זיהום האוויר, הרעש והעלויות בצורה ניכרת. אך היא עלולה להציב בעיה מסוג אחר- כמויות החשמל הדרושות להנעת האוטובוסים הללו. הפתרון טמון בעמדות הטעינה, דרושות עמדות טעינה חדשניות ואיכותיות שיטעינו את האוטובוסים בקלות ובמהירות.

עמדות הטעינה שלנו חכמות, מהירות ויעילות

עמדות טעינה אפקטיביות זה אנחנו. Ev-edge מספקת פתרונות טעינה לכל סוגי הרכב החשמליים והיברידיים בכלל, ולאוטובוסים חשמליים בפרט. עמדות הטעינה שלנו לאוטובוסים חשמליים הם מהמתקדמות בעולם, תוצרת אירופה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר של בטיחות ואיכות. אנו מציעים מבחר סוגי עמדות טעינה מהירות ומשוכללות - עמדות המסוגלות להטעין אוטובוס בעוצמה של עד 180 קוט''ש, עמדות המטעינות אוטובוס בכ-350 קו''ש, כאשר כל אחת מהן יכולה להטעין 2 אוטובוסים במקביל באמצעות חלוקת הכוח באופן שווה. בנוסף קיימות עמדות טעינה מסוג פנטוגרף שמעבירות זרם מעמודי חשמל וכך מספקים כ-450 קוט''ש. לחצו כאן למעבר לחנות המקוונת ורכשו עוד היום עמדת טעינה.

יתרון נוסף בעמדות הטעינה שלנו לאוטובוסים, טמון באפליקציית הניהול הייחודית שלנו שמאפשרת גישה לכל מערך הטענת האוטובוסים, ומסייעת לתפעל אותו ביעילות ובחוכמה. התוכנה שלנו מספקת אופציה לפיקוח על העומס בין הרשת החשמלית לעמדות הטעינה, ובין עמדת טעינה אחת לאחרת. כמו כן, המערכת שלנו מאפשרת תפעול חכם של תורי טעינת האוטובוסים ביום ובלילה כדי להבטיח שהם יהיו מוכנים ליציאה לדרך מהר ככל האפשר. ולבסוף התוכנה שלנו מאפשרת ביצוע בקרה וניתוח הנתונים בכל עת כדי לייעל את תהליך טעינת האוטובוסים.

עמדות טעינה חשמליות לאוטובוסים: סיכום

אוטובוסים חשמליים הם כלי הכרחי להפחתת זיהום האוויר, הרעש והעלויות בכבישים בישראל. אם כי שילובם במערך התחבורה הציבורית בארץ, הוא תהליך מורכב שמציב אתגרים לא פשוטים. את האתגרים הללו ניתן לצלוח, אולי, באמצעות הצבת עמדות טעינה משוכללות וחכמות משלנו, רבות ככל האפשר, אפילו לצד תחנות האוטובוס הרגילות. עמדות הטעינה האיכותית שלנו יסייעו להניע את התחבורה הציבורית בישראל אל עתיד ירוק יותר.

אולי יעניין אתכם גם 

מפת עמדות הטעינה של EVEDGE

חנות EVEDGE

עמדות טעינה חשמליות לאוטובוסים

לחץ על "השווה בין דגמים" במוצר הרצוי להשוואה