עמדות טעינה לרכב חשמלי | עמדות טעינה לאוטובוסים | EV-Edge
solutions_mobile hero-image

עמדת טעינה בעסקים מסחריים

עמדות טעינה למרכזים מסחריים

יש לכם עסק מסחרי? התקינו עמדת טעינה ללקוחותיכם.
עמדת טעינה היא לא רק יתרון לבעלי רכב חשמלי, אלא גם הזדמנות לבעל העסק ליצור מוקד רווח חדש!

 

בוודאי שכאשר בעתיד יוטלו מגבלות על כניסת כלי רכב מזהמים למרכזי הערים – אז רק מכוניות חשמליות יוכלו להגיע למוקדי הקניות.
כבעל עסק תוכל להגדיל את המחזור על ידי מכירת החשמל עצמו או הצעתו כהטבה ייחודית ללקוחותיך.

תהליך ההתקנה הפשוט אשר מתבצע על ידי צוות EV-Edge אינו מחייב עבודות תשתית מעיקות בחצר העסק. מומחה מטעמנו יגיע לבחון את תשתית החשמל הקיימת ולאפיין איזו עמדת טעינה לרכב חשמלי תתאים ביותר לעסק שלך. עמדות הטעינה החכמות שלנו מספקות חשמל לשתי מכוניות כך שניתן להתקין פחות עמדות בחניון. מערכת ניהול חכמה תאפשר לך שליטה ובקרה על כל העמדות שהוצבו, כמויות החשמל שעבר בהן והחיובים דרכן. עמדות טעינה מדגם אחר שלנו, יכולות להיות מותקנות בחוץ והן עמידות בפני מזג אוויר או פגיעה מכוונת.

מערכת ניטור מתקדמת יכולה לפקח על פעילותן של עמדות טעינה רבות – גם כאלו הנמצאות בכמה מוקדים שונים וסניפים מרוחקים של העסק שלך.
לEV-Edge מגוון רחב של מודלים כלכליים אשר מותאמים לדרישות הייחודיות של כל עסק וחברה. בעידן בו חותמת סביבתית ויעילות אנרגטית הופכים לחשובים יותר ויותר – אל תתן לעסק שלך להישאר מאחור. צור קשר כדי לגלות את ההזדמנויות שיוצרת התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בעסק שלך.

עמדות טעינה בחניון רכבים

עמדות טעינה לחניונים

עמדות טעינה בחניונים מהוות הזדמנות כלכלית אך גם שירות חשוב לדור חדש של נהגים בעלי מכוניות חשמליות. רוצים למשוך בעלי מכוניות חשמליות לחנות אצלכם? צרו עמנו קשר. נשמח לשמוע כמה עמדות תרצו להתקין, האם הן מיועדות לשמש מכוניות פרטיות בלבד או אולי בעתיד גם רכבים מסחריים ומשאיות? סוקר מומחה מטעמנו יגיע לחניון כדי לבחון את תשתית החשמל הקיימת ויבנה עבורכם תכנית פריסה לעמדות המתאימות ביותר.

העמדות יכולות להיות עמדות טעינה לרכב יחיד או כאלו המסוגלות להזין שתי מכוניות חשמליות בו זמנית. באפשרותכם יהיה להוסיף עמדות לטעינה אולטרה מהירה או כאלו המיועדות לחניון חיצוני ועמידות בפני נזקי מזג האוויר. ההתקנה בחניון פשוטה מאד ואינה דורשת ביצוע עבודות תשתית נרחבות. בסוף הסקר שלנו תקבלו הצעת מחיר ברורה ושקופה כדי שלא יהיו לכם הפתעות בהמשך. נשמע מעניין? ממשיכים להתקנה!

האחראי מטעמכם או מפעיל החניון יקבל מאיתנו גישה למערכת ניהול מרכזית המאפשרת ניטור דיגיטלי מלא של פעילות כל רשת העמדות שבחניון – מעקב אחרי כל עמדה בנפרד, הפקת דו"חות מפורטים וטיוב העמדות לאורך הזמן. החונים יכולים לשלם על החשמל דרך אפליקציה, צ'יפ RFID או קוד QR הזמין על עמדת הטעינה הרלוונטית. המערך הנרחב הזה מגובה על ידי צוות שירות ומוקד טלפוני הזמינים 24 שעות,7 ימים בשבוע, כדי לתת מענה ופתרונות לכל בעיה שעלולה לצוץ.
צרו עמנו קשר כדי לשמוע עוד.

עמדת טעינה במקום העבודה

עמדות טעינה במקומות עבודה

החיסכון העצום שישנו במעבר לצי מכוניות חשמליות במקום רכבי בנזין או דיזל, אינו משהו שחברה יכולה להתעלם ממנו. די שנציין כי בהשוואה למכונית משפחתית רגילה, טעינה של רכב חשמלי מקביל, תחסוך מאות שקלים בכל תדלוק כבר מהקילומטר הראשון! בחישוב שנתי המספרים מדהימים ומגיעים לכמעט 20 אלף שקלים חסכון עבור כל רכב (לפי 40 אלף ק"מ בשנה ועלויות החשמל והבנזין הנוכחיות). ולא רק אתם נהנים, גם העובדים אשר שווי השימוש שלהם נחתך בכמעט חצי. אז למה לבחור ב EV-Edge?

 

ב EV-Edge כל הפתרונות נמצאים תחת קורת גג אחת. אנו נתכנן ונקים את תשתיות הטעינה בבית העסק, נתקין את עמדות הטעינה בבתי העובדים ודרך מערכת ניהול מתקדמת תקבלו מנוי עסקי לרשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל, כך שהעובדים שלכם יוכלו להגיע בקלות לכל מקום ובכל שעה!
מערכת ניהול מבוססת ענן ונגישה מכל מקום, מנטרת ומנהלת את טעינתם של כל כלי הרכב בחברה. המערכת תספק מידע גם על הרכבים עצמם, אם בחניון העסק או בעמדת טעינה מרוחקת, כך תתאפשר טעינה בשעות בהן החשמל זול יותר, פיקוח על תנועת כלי הרכב של העובדים, ניהול משימות ועוד.

אנו ממליצים להתקין עמדה אחת בעסק ואחת בבית העובד, כך שאפשר יהיה להפיק את המרב מן היתרונות הכלכליים העצומים הקיימים במעבר לצי רכב חשמלי. עמדת הטעינה בבית העובד תותאם למקום מגוריו – בית פרטי או בית משותף, כאשר עמדת הטעינה במקום העבודה תהיה לרוב מהסוג המסוגל להזין שתי מכוניות חשמליות.
מנוי עסקי לרשת EV Edge, רשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל, יאפשר לעובדים להשתמש גם בעמדות הטעינה הציבוריות – באמצעות אפליקציה, צ'יפ RFID או קוד QR – והחיוב יגיע ישירות לחשבון החברה. כך שהעובדים שלכם יוכלו להגיע בקלות לכל מקום ובכל שעה!

 

חוששים מעבודות תשתית נרחבות על מנת לחשמל את צי הרכב של החברה? אל דאגה. המומחים שלנו יגיעו למקומות התעסוקה כדי לבחון את תשתית החשמל הקיימת, למצוא פתרונות מתאימים לרשת החשמל ולהתאים את עמדות הטעינה הנכונות ביותר עבור החברה שלכם והצרכים הייחודיים שלה. נשמע מעניין? צרו קשר וקדמו את החברה לעידן החשמלי.

עמדות טעינה לאוטובוסים

עמדות טעינה לאוטובוסים

למה אוטובוסים חשמליים? אם הגעת לכאן, כנראה שהתשובה לשאלה זו כבר ברורה לך ומסיבה טובה. התחבורה הציבורית בישראל מתבססת רובה ככולה על כלי רכב מונעים בדיזל אשר מטבע פעילותם פולטים מזהמים במרכזי האוכלוסייה ופוגעים באיכות הסביבה.
ע"פ המשרד להגנת הסביבה, השימוש באוטובוס חשמלי מפחית ביותר מ 60% את שיעור פליטות גזי החממה ואת מידת ההשפעה של האקלים בהשוואה לאוטובוס המונע בדיזל. החשבון הוא פשוט: ככל שנראה יותר אוטובוסים חשמליים על הכבישים, כך נהנה מהפחתה משמעותית בזיהום האוויר, צמצום פליטת חומרים רעילים ומזיקים, הפחתת רעש, חסכון בעלויות לטווח ארוך, חוויית נסיעה טובה יותר ובקיצור- שיפור ניכר באיכות החיים והסביבה!

לכן, בימים אלו כבר לא שואלים "למה לעבור לתחבורה ציבורית ירוקה", אלא שואלים- איך?

מעבר לצי אוטובוסים חשמלי, לצד היותו בשורה של ממש,  מציב לא מעט אתגרים בצד התפעולי.
תכנית החשמול תהיה שלמה רק בשילוב פתרון הטעינה הנכון, החכם והכולל לצי התחבורה החשמלי שלך. נשמע מסובך? לא בהכרח! אנו ב EV Edge  מציעים לך מגוון פתרונות מתקדמים המותאמים במיוחד לטעינה חכמה ומהירה של אוטובוסים חשמליים מכל הסוגים!

 

פתרונות הטעינה שלנו לאוטובוסים, הם מהמתקדמים בעולם, מיוצרים באירופה ועומדים בתקנים המחמירים ביותר מבחינת איכות ובטיחות, בניהן ניתן למצוא:
עמדות טעינה מהירות (DC) המסוגלות לספק עד 180 קוט"ש בטעינת אוטובוס יחיד או 90 קוט"ש בטעינת שני אוטובוסים במקביל!
עמדות טעינה אולטרה מהירות המסוגלות לספק 350 קוט"ש בטעינת אוטובוס יחיד או 175 קוט"ש בטעינת שני אוטובוסים במקביל!
עמודי טעינה מסוג "פנטוגרף" המעבירים זרם חשמלי מקווי חשמל עיליים, בעוצמה של עד 450  קוט"ש!

חיבור לתכנת הניהול שלנו יאפשר לך לתפעל את מערך הטעינה בצורה חכמה ויעילה ע"י:
ניהול העומסים בין רשת החשמל לבין עמדות הטעינה ובין העמדות עצמן.
ביצוע אופטימיזציה וניהול תכנית תורים חכמה לטעינת האוטובוסים במהלך היום/ לילה, כך שהאוטובוסים יהיו טעונים במלואם ומוכנים לצאת לדרך בזמן!
בנוסף, תוכל לבצע בקרה וניתוח של הנתונים לצורך ייעול מתמיד של פעילות הטעינה ובעת הצורך שירות הלקוחות המקצועי שלנו יהיה זמין עבורך 24/7 עם אפשרות חיבור ותמיכה מרחוק.

צור עמנו קשר לבחינת הפתרון החכם והמתקדם לאוטובוסים החשמליים שלך!

עמדת טעינה בבניה חדשה

עמדות טעינה בבניה חדשה

אם אתם לפני התחלת בניה, לא תרצו לגלות בדיעבד שהבית שבניתם אינו תואם לעידן החדש. יחד עם EV-Edge נעזור לכם לתכנן בית שיהיה "חסין עתיד" – וכבר עכשיו בעל תשתית שתהיה מוכנה לקלוט את הדורות הבאים של כלי הרכב החשמליים ואת עמדות הטעינה החזקות שהם יצטרכו.

 

 

בחירת עמדת טעינה לרכב חשמלי אינה מבוססת רק על המוניטין של מי שהתקינה אלפי עמדות כאלה. כל עמדות הטעינה שלנו עומדות בתקן האירופאי המחמיר ביותר. EV-Edge היא, בין היתר, נציגתה של חברת ABL  בישראל, חברה שעמדות הטעינה שלה נבחנו לאחרונה על ידי ADAC (איגוד בעלי הרכבים והאופנועים הגדול באירופה ומקור בלתי תלוי), אשר קבע כי עמדות הטעינה של ABL הן הבטוחות ביותר לשימוש. זוהי תכונה חשובה מאין כמוה בענף המבוסס על הולכת חשמל ונדרש לאלפי חיבורים וניתוקים של מכוניות לעמדות טעינה.

מעבר לנושא הבטיחות וההשתייכות לקבוצה גדולה ויציבה שעומדת בתקנים מחמירים, קיים עוד שיקול מכריע בבחירה של ספק עמדות טעינה קלות התפעול. לא רק המוצר שלנו באיכות הגבוה ביותר – אנו גם מקפידים על שירות איכותי וללא פשרות. המומחים של EV-Edge  זמינים לכם 24 שעות, 7 ימים בשבוע, לכל בעיה שלא תצוץ! כחברה שנולדה מתוך אחד מיבואני הרכב הגדולים בישראל, סטנדרט השירות שלנו הינו בהתאם. הפתרונות שלנו הרבה יותר פשוטים ממה שאתם חושבים. צרו עמנו קשר כדי לגלות.

עמדת טעינה במרחב הציבורי

רשויות מקומיות

EV-Edge מגיעה מבית טוב- קבוצת יוניון שהינה היבואנית של טויוטה ולקסוס. ואנו לא רק מגיעים ממשפחה טובה, יש לנו גם ניסיון רב בהתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי במרחב הציבורי. בשותפות עם חברת מילגם, הוקמה חברת "מילגם EVEDGE" אשר החברה המובילה כיום בישראל למתן שירותי טעינה לרכבים חשמליים במגזר המוניציפאלי. מילגם EVEDGE נותנת פתרון כולל ושלם לרשויות המקומיות להטמעה קלה של פריסת עמדות טעינה ברחבי העיריות ומועצות. החברה נותנת את הפתרון האופטימלי של תשתיות הטעינה לרכבים חשמליים עמדות רבות ברחבי הארץ, בין היתר בחניוני אחוזות חוף בתל אביב, ברחבי כפר סבא, נתניה, הרצליה, פתח תקווה, הוד השרון, בנימינה, לוד ועוד!

.

 

התקנות בקנה מידה כה נרחב מחייבות שמירה על  פרופיל נמוך. כיצד נתקין עמדות טעינה ציבוריות לרכב חשמלי מבלי לפגוע בפיתוח הנוף, להפחית משטח המדרכות או החניות? כאן הפתרונות הייחודיים של EV-Edge לעמדות טעינה ציבוריות, באים לידי ביטוי. התקנה קלה, ליווי מקצועי, אמצעי חיוב מתקדמים וכמובן שירות מהיר, אדיב ומקצועי. ל-EV Edge עמדות ייעודיות היכולות לעמוד בפני כל מזג אוויר, עמידות בפני נזקים מכוונים ומסוגלות להזין את כל סוגי המכוניות החשמליות!

אנו מציעים לכם גישה למערכת ניהול מבוססת ענן ובעלת פונקציונאליות רבה. "לוח מחוונים" (Dashboard) שנותן את כל הנתונים על כל עמדות הטעינה של EV-Edge ומאפשר לדעת מי טען בהן את המכונית, היכן, כמה טען, מה העלות ועוד. המערכת מאפשרת גם מתן הרשאות לרכבים מסוימים (למשל לתושבי עירכם, לעובדי העיריה, לקבלני ניקיון או גינון) להשתמש בעמדות הטעינה הציבוריות של EV-Edge. ממשק הטעינה ורשת העמדות מגובה על ידי מוקד סיוע הפועל 24 שעות ביממה ומוכן לתת פתרון לכל בעיה אם תתעורר. למידע נוסף השאירו פרטים ליצירת קשר או התקשרו אלינו!

לחץ על "השווה בין דגמים" במוצר הרצוי להשוואה