עמדות הטעינה החשמליות - היכן למצוא אותן - EV-Edge

עמדות הטעינה החשמליות – היכן למצוא אותן

יול 2021 |

בשנים האחרונות, הרכבים החשמליים עברו מגזרת סרטי המדע הבדיוני אל החיים עצמם. מדובר בפתרון ניידות שהוא אקולוגי, שעוזר לנו לשמור על הכדור שלנו וחוסך המון כסף בטווח הרחוק. לכן ניתן לראות כיצד רכבים חשמליים צצים על הכבישים כמו פטריות אחרי הגשם, יותר ויותר אנשים עוברים לנהיגה ירוקה, בעלות נמוכה. בהתאם לביקוש ההולך וגובר לרכבים חשמליים, קמות עמדות טעינה רבות בכל רחבי הארץ, כדי להכין את הקרקע למהפכה שמתקרבת אל פתח ביתנו, בצעדי ענק.

מגוון פתרונות טעינה - בכל עת, כמעט בכל מקום

  1. בבית - כדי שתוכלו להטעין את הרכב בסוף היום בטריטוריה הפרטית שלכם. אתם יכולים לבחור בין 2 סוגי טעינה ביתית - חכמה וקומפקטית. העמדה החכמה שלנו יודעת לנהל את צריכת החשמל בזמן אמת ומאפשרת לצוות שלנו גישה מרחוק לתמיכה בעת הצורך, והיא פועלת בהתאם לזרם החשמל הזמין בבית. לעומתה, העמדה הקומפקטית כשמה כן היא, קטנטנה ומיוחדת, משתלבת נהדר בכל חללי הבית ועמידה בפני תנאי מזג האוויר.
  2. במקומות העבודה - יותר ויותר חברות משלבות בצי הרכבים שלהם מכוניות חשמליות, אותן הם מציעות כאופציה לרכב חברה עבור עובדיהם, כי מעבר לפוטנציאל האקולוגי, הן חוסכות המון עלויות למעסיקים ולעובדים גם יחד, מאות ואף אלפי שקלים בחודש וכעשרות אלפי שקלים בשנה. לנו יש מערכת חדשנית המבוססת על ענן שבעזרתה ניתן לנהל את הטעינה, ולהיות בבקרה על כל הרכבים החשמליים בחברה, מצבם, היכן הם נמצאים ועוד.   
  3. עמדות טעינה לבתים משותפים - אנחנו מספקים עמדות טעינה חכמות, קומפקטיות ויפות מראה גם לבנייני מגורים שיסייעו גם לכם וגם לשאר הדיירים לטעון את הרכבים החשמליים שלכם להנאתכם ולנוחיותכם. כדי להתקין עמדת טעינה בחניה של הבניין, החניה צריכה להיות רשומה בטאבו כשלכם, אם לא כך המצב, אתם צריכים לקבל את הסכמת הדיירים האחרים בבניין. בואו לגלות כיצד לשלב עמדת טעינה בצורה יעילה וחכמה בבניין שלכם
  4. חניונים - אנחנו שולחים נציג מטעמנו שבודק את תשתיות החשמל בחניון שלכם, ובונה אתכם תכנית מסודרת שבה אתם דנים יחד בכמה עמדות תרצו להקים, והאם תרצו שהן יהיו מיועדות לרכבים פרטיים בלבד או שבעתיד אולי תרצו לטעון בחניון שלכם גם משאיות, מערבלי בטון או אוטובוסים, והאם ברצונכם להתקין עמדות יחידניות או עמדות המסוגלות לטעון 2 רכבים במקביל. עמדות טעינה בחניונים ימשכו קהל נהגים חדש שמשתמש ברכבים חשמליים, וכן נהגים שרוצים לחזות בקדמה שהיא מתרחשת לנגד עיניהם.
  5. עמדות טעינה לאוטובוסים - בישראל פועלים כ-82 אוטובוסים חשמליים, נכון לינואר 2021. זה צעד אל עבר העתיד אך ככל שיותר אוטובוסים חשמליים יעלו על כבישי הארץ, כך איכות הנסיעה, הסביבה, והחיים שלנו בכללותם ישתפרו פלאים. אנחנו מקדמים את המהפכה הירוקה עם תחנות הטעינה שלנו, העומדות בתקנים האירופאים המחמירים ביותר, ומספקות טעינה חכמה, עוצמתית ומהירה לאוטובוסים, כדי שיהיו מוכנים ומזומנים ליציאה לדרך בכל עת.
  6. מרכזים מסחריים - הצבת עמדות טעינה לרכבים חשמליים בעסקים מסחריים מספקת לבעל העסק אפיק הכנסה נוסף מ-2 היבטים:

א. לקוחות המתחם מטעינים את הרכבים שלהם בתחנה המיועדת לכך.

ב. בעל העסק יכול למכור את החשמל ללקוחותיו. 

מדובר בהזדמנות כלכלית יצירתית, מעניינת וגם רווחית שכן בעתיד הלא ממש רחוק, ניכר כי רק רכבים חשמליים יורשו להיכנס למרכזי הקניות. 

  • פריסה ארצית - אנחנו ב-EVEDGE קישטנו את הארץ לאורכה ולרוחבה בעשרות עמדות טעינה לרכבים חשמליים, מצפון לדרום, מאילת ועד ראש פינה. בשלל מקומות ציבוריים, מבלי לגרוע מהנוף והתכלית של המקום: קניונים, אוניברסיטאות, בתי חולים, חניונים ואפילו בבתי מלון, לשימושכם ונוחיותכם. את מגוון עמדות הטעינה תוכלו לאתר באפליקציה שלנו, לקבל מידע על זמינותן, וכן לעקוב בזמן אמת אחר טעינת הרכב שלכם. 

כמה זמן לוקח להטעין את הרכב? 

קיימים 2 סוגי עמדות טעינה לרכב חשמלי: עמדות טעינה רגילה (AC) ועמדות טעינה מהירה (DC) וההבדל ביניהן הוא קצב הטעינה, הזמן שלוקח לכל אחת מהן להטעין את סוללת הרכב במלואה, לרוב בטעינה רגילה לוקח כמה שעות, ואילו בטעינה מהירה בין 20 ל-60 דקות. אם כי חשוב לזכור שיש מספר גורמים המשפיעים ישירות על מהירות הטעינה של הסוללה:

א. קיבולת הסוללה של הרכב 

ב. סוג הרכב 

ג. ההספק החשמלי המקסימלי שלו

ד. ההספק של עמדת הטעינה 

 עמדת טעינה רגילה יכולה לספק עד 22 קילו וואט, ואילו עמדת טעינה מהירה מאפשרת עוצמה של 50 קילו וואט, אך כדי להאריך את חיי הסוללה של הרכב ככל שניתן, מומלץ לטעון אותה בעמדות רגילות.  

מעוניינים לבצע הטענה אצלכם? צרו איתנו קשר 

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

אולי יעניין אתכם גם:

עמדת טעינה לרכבי טסלה

עמדת טעינה לרכבי GEELY

עמדת טעינה לרכבי GAC

עמדת טעינה לרכבי BYD

לחץ על "השווה בין דגמים" במוצר הרצוי להשוואה