דגשים בבחירת חברה שמתקינה עמדות טעינה לרכב חשמלי | EV-Edge

חדש! התקנה מהירה של עמדת טעינה ביתית ע"י המתקינים המורשים באתר מדרג  לרשימת המתקינים 

 

מה לחפש בחברה שמתקינה עמדות טעינה ומספקת גם טעינה בשטחים ציבוריים

מאי 2020 |

עמדות טעינה בשטחים ציבוריים

התקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי אינה עניין של מה בכך: מדובר בהתקן רב עוצמה שדרכו זורם חשמל במתח הדרוש לטעינת רכב חשמלי. החשמל משמש להטענת מכוניות חשמליות נקיות – לפעמים מספר פעמים ביום שבהן העמדה מחוברת לרכב ומנותקת מהרכב. מטבע הדברים, לא כל עמדות הטעינה לרכב חשמלי שוות ולכן בבחירה של עמדת טעינה לרכב חשמלי נדרש שיקול דעת משמעותי. בקיצור- מתקין עמדות טעינה לרכב חשמלי שיש לו ניסיון וגב משמעותי. EV-Edge היא חלק מקבוצת יוניון, יבואנית טויוטה, לקסוס ו-GAC לישראל, שמכרה עד כה מאות אלפי מכוניות בארץ, חלק מהן חשמליות או לסירוגין מצוידות במערכות הנעת פלאג אין הייבריד. רשימת הלקוחות של EV-Edge ארוכה וכוללת מספר גדול של לקוחות מוכרים, כאלה שמקפידים על סטנדרט התקנה בלתי מתפשר שמיועד לשרות אלפי לקוחות שמטעינים את המכוניות החשמליות שלהם. רשימת הלקוחות של EV-Edge כוללת בין היתר את קבוצת ישפרו, חצי חינם, ישרוטל, פארק עתידים ועוד. EV-Edge היא גם אחת החברות שנבחרו על ידי מדינת ישראל כדי להתקין ברחבי המדינה אלפי עמדות טעינה עד סוף שנת 2021, כדי שמכוניות חשמליות יוכלו לנסוע ברחבי הארץ בלי לעצור, ללא הפרעה ותוך הסתמכות מלאה על אמינותן של העמדות של EV-Edge. מכיוון שנושא האמינות הוא נושא קריטי ועמדות הטעינה עומדות כשהן חשופות לאלמנטי מזג האוויר וגם צריכות להטעין מכוניות חשמליות, EV-Edge מעניקה שנתיים אחריות לעמדות.

חשוב שתהיה גמישות טכנולוגית. למה הכוונה? לארכיטקטורה פתוחה אשר תוכל להתעדכן ולקבל לתוכה את העדכונים הטכנולוגיים שבדרך. הטכנולוגיה של המכוניות החשמליות צועדת קדימה בצעדי ענק. אנו שומעים על סוללות אשר משתדרגות עם חומרים חדשים, היוצרים צפיפות אנרגטית גבוהה ופותרים בעיות של משקל וקירור. גם מערכות ההנעה צועדות קדימה עם מנועים קטנים יותר ויעילים יותר משהיו רק לפני שנתיים. לכן חשוב לוודא שעמדות הטעינה מאפשרות שדרוג של המערכת, כפי שעושות העמדות של EV-Edge. העמדות ניתנות לשדרוג במקרה בו הרכב מוחלף ברכב שמאפשר טעינה מהירה יותר או לסירוגין במצב בו התשתית הביתית משודרגת. בסופו של דבר זה בא כדי לחסוך לכם  כסף ומונע את הצורך ברכישה של עמדת טעינה חדשה בגלל החלפת המכונית, או את התשתית הביתית.

עמדות EV-Edge בשטחים ציבוריים: פריסה רחבה ואיכותית

אך בחירת עמדת טעינה לרכב חשמלי אינה מבוססת רק על מוניטין. עמדות EV-Edge עומדות בתקן האירופאי המחמיר ביותר והינה נציגתה בישראל של ABL, שעמדות טעינה מתוצרתה נבחנו באחרונה על ידי ADAC, איגוד הרכבים הגדול בגרמניה, שגילה שעמדות הטעינה של ABL הן הבטוחות ביותר מבין כמה דגמים שנבחנו, תכונה חשובה מאין כמוה בענף המבוסס על הולכת חשמל ואלפי חיבורים וניתוקים של מכוניות לעמדות הטעינה. אך מעבר לנושא הבטיחות וההשתייכות לקבוצה גדולה ויציבה שעומדת בתקנים מחמירים, קיים עוד שיקול מכריע בבחירה של ספק עמדות טעינה קלות התפעול. EV-Edge מאפשרת חיבור מכל מקום לעמדת הטעינה באמצעות סמארטפון, חיבור שמאפשר גישה לכל המידע הקריטי להבטחת הטענה יעילה של המכונית. ראשית, האפליקציה של EV-Edge מאפשרת מציאת עמדת טעינה זמינה בציבור להטענת המכונית. מעבר לכך, האפליקציה מאפשרת גם ניטור של הזרמת החשמל בעמדת הטעינה וגם הפעלה או נטרול של זרימת החשמל בעמדה. והכי חשוב: EV-Edge זמינה 24 שעות שעות ביממה למתן שירות לקוחות, כיאה לחברה שצמחה מתוך אחד מיבואני הגדולים בישראל.

אולי יעניין אתכם גם:

עמדת טעינה לרכבי טסלה

עמדת טעינה לרכבי GEELY

עמדת טעינה לרכבי GAC

עמדת טעינה לרכבי BYD

 

לחץ על "השווה בין דגמים" במוצר הרצוי להשוואה